banner_ortaklar_1

Can YÜKSEL

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir / Yönetim Kurulu Başkanı

 

1996 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Can Yüksel, 1998’den günümüze Granit ‘te Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Baş denetçi ve kıdemlı denetçi olarak görevler yapan Yüksel, çeşitli sektörlerde yer alan çok sayıda firmaya Muhasebe Outsource, Bağımsız Denetim, Vergi İncelemesi ve Vergi Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Sektördeki gelişmeleri takip etmek ve çağın gereklerine ayak uymak için mesleki örgüt ve kuruluşların önemine inanmaktadır. Bu bakış açısıyla, “Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası” ve “Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu” üyesidir.

Aytu OLGUNBAŞ

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir / Yönetim Kurulu Üyesi Yönetici Ortak

 

Lisans eğitimini 2007 yılında Muğla Üniversitesi İşletme Bölümü’nde, Yüksek Lisans eğitimini ise 2014 yılında Marmara Üniversitesi’nde tamamlayan firma ortağımız Olgunbaş, 2010 yılından bu yana çeşitli sektörlerde yer alan çok sayıda firmaya Muhasebe Outsource, Bağımsız Denetim, Vergi İncelemesi ve Vergi Danışmanlığı hizmeti vermektedir. 2010-2012 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Olgunbaş, burada çeşitli mesleki ve dil eğitimleri almıştır.

2016 yılından beri Granit’İn Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetici Ortağıdır. ‘Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’ve ‘Bağımsız Denetim Derneği’ne üyesi kimliğiyle sektörün nabzını tutmaktadır.

Uğur GÜNEŞ

Direktör

Latif HAN

Direktör