YASAL UYARI VE GİZLİLİK

© Copyright GRANİT Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği telif altındadır. Tüm öğeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Web sitesinde bahsedilen hizmetler var olan halinden farklılıklar gösterebilir. Web sitesi herhangi bir durumda danışman ya da danışmanlık servisi olarak kabul edilmemelidir. Granit, karşılaşılan herhangi bir sorunda sitenin bir danışmanlık mercii gibi kullanılmasından doğacak herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu sitedeki bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması hususunda azami gayret gösterilmiştir. Bununla birlikte Granit, herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Bu sitedeki tüm bilgiler “oldukları gibi” sunulmaktadır ve belirli bir amaçla kullanıldığında gösterecekleri performansa, ticari meta olarak alınıp satılabilme özelliklerine ve belli bir amaca uygun olmalarına ilişkin garantiler de dahil olmak, ancak, bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu bilgilerin eksiksiz, doğru ve zamanında sağlanmış bilgiler olmalarıyla veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlarla ilgili olarak herhangi bir açık veya zımni garanti ve teminat verilmemektedir. Granit ve ilgili iştirak, şirket, ortak, temsilci veya çalışanları, hiçbir şekilde tarafınıza veya başka bir tarafa karşı bu sitedeki bilgilere dayanılarak alınan kararlarla ve yapılan işlemlerle ilgili olarak, bu bilgilerin kullanımından doğan dolaylı zararlar konusunda (bu tür zarar ve ziyanların meydana gelebileceği konusunda uyarıda bulunulmuş olsa dahi) herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

Bilgileriniz; haberiniz ya da izniniz olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmaz ve satılamaz.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü çerçevesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu doğduğu takdirde resmi makamlara açıklanabilir.

LEGAL AND PRIVACY

All rights reserved by © Copyright GRANİT Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. The texts, visual, audio, animation and video files and designs published on this site are under the copyright of the Law No. 5846 and related legislation. All items may not be copied, used, or posted on other sites for commercial purposes.

The services mentioned on the website may differ from what they are. The website should not under any circumstances be treated as an advisory or consulting service. Granit cannot be held responsible for any problems caused by consulting or using the website.

While we have made every attempt to ensure that the information contained in this site has been obtained from reliable sources, Granit is not responsible for any errors or omissions, or for the results obtained from the use of this information. All information in this Site is provided “as is”, with no guarantee of completeness, accuracy, timeliness or of the results obtained from the use of this information, and without warranty of any kind, express or implied, including, but not limited to warranties of performance, merchantability and fitness for a particular purpose. In no event will Granit, its related partnerships or corporations, or the partners, agents or employees thereof be liable to you or anyone else for any decision made or action taken in reliance on the information in this Site or for any consequential, special or similar damages occur from the usage of these information, (even if advised of the possibility of such damages).

Your information; without your knowledge or consent, be used for commercial purposes for any reason other than inactive, and not sold, to third parties.

Customer information may only be disclosed to the authorities if such information is requested within the framework of official procedures and if there is a requirement to disclose to the authorities in accordance with the provisions of the applicable statutory legislation.