banner_hakkimizda_1

Granit SMMM

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.

İşletmenizi başarı hedeflerine taşımak için yola çıktınız. Fakat durmadan değişen dünyada ve ekonomik arenalarda; ihtiyaçlarınız da karşınıza çıkan güçlükler de farklılaşıyor. Değişimin ve gelişimin ardında kalmamak için hızlı hareket etmeniz, hızlı hareket ederken de doğru adımlar atmanız gerekiyor.

Ekonominin dinamik ve rekabet dolu dünyasında; yanınızda olup, uzmanlığıyla size destek verecek bir yol arkadaşına ihtiyacınız var.

Granit, işletmelerin iş dünyasında karşılaştıkları zorlukları aşmalarına ve başarılarına katkıda bulunmak, onlara rehberlik yapmak amacıyla 1991 yılında kuruldu.

Bugün GRANİT; hem ulusal hem de uluslararası platformda, birçok farklı endüstride faaliyet gösteren 1000’den fazla işletmeye yüksek kalitede hizmet sunar. Bunu yaparken de en büyük gücünü uzman kadrosundan alır. Ekibimizin bir parçası olmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Rekabetçi iş ortamında güncel bilgiye ulaşmanız için tüm mali konularda ve muhasebe işlerinde bir rehber mantığıyla hareket eden Granit, tüm ölçeklerdeki işletmeler için hem günümüze hem de geleceğe ilişkin stratejiler belirleyen yol haritaları hazırlar. Bunu yaparken de bütünsel bir yaklaşımla hareket eder, teknolojiden destek alır. Muhasebe ve mali süreçlerin tasarlanması ve uygulanması süreçlerinde son teknoloji ile geliştirilmiş, güncel yazılımları kullanır.

İş dünyasındaki gelişmeler ışığında daima kendini geliştiren Granit; globalleşen dünyanın gereksinimlerini ve global iş ortaklarını göz önünde tutarak tüm dillerde mali raporlama yapar, muhasebe sistemleri oluşturup günümüz muhasebe ve müşavirlik hizmetlerini en son teknoloji ile hızlı ve doğru bir biçimde müşterilerine sunar.